08.04.2016

Müftülerimiz

 

Adı Soyadı Görev Tarihi
İbrahim Hakkı BARAN          1936                     
M.Necmettin BİLGİN  
Mehmet UYANIK  
Abdullah TUTAL 1951-1974
Abdulkerim KARATAŞ

09.09.1974-12.07.1978

Zeki HAYRAN 17.12.1979-08.10.1984
Hüseyin ŞİMŞEK  
M.Zeki ELTURAN  
Mehmet Ali ÖZ  
Celal YILDIZ  
Hanif BURUN  
Mehmet KESKİN  
Yalçın TOPÇU  
Hasan ÇAĞLAR  
Mecit CAN  
Muharrem GENÇ  
Ahmet SÜZEN